Учасники фестивалів, концертів та конференцій, присвячених Каролю Шимановському

  • Моніка Сікорська-Войтаха (1992)

  • Войцех Стиш (1992)

  • Юрій Багмет (1992)

  • Наталя Хілобокова (1992)

  • Світлана Концедалова (1992, 2012–2019)

  • Ансамбль старовинної музики «Бароко», художній керівник – В. Залєвський (1992, 1993)

  • Марина Гузанова (1992)

  • Галина Писаренко (1993)

  • Кіровоградський муніципальний камерний хор, художній керівник – Юрій Любович (1993, 2002, 2012–2018)

  • Юрій Любович (1993, 2002, 2012–2018)

  • Ольга Левтонова (1993)

  • Тереза Хиліньська (1993)

  • Анатолій Калениченко (1993, 2012, 2017)

  • Зоф’я Гельман (1993)

  • Олександр Сердюк (1993)

  • Адам Мриґонь (1993)

  • Ірина Темченко (1993)

  • Юзеф Опальський (1993)

  • Георгій Коваленко (1993)

  • Валерій Козлов (1996)

  • Камерний ансамбль “Єлисаветградська музична колегія”, керівник – Світлана Концедалова (1996, 2002)

  • Йожеф Ермінь (1998, 2001, 2014)

  • Богодар Которович (1999)

  • Євгенія Басалаєва (1999)

  • Олесь Семчук (2000)

  • Анна Середенко (2000, 2002, 2003)

  • Фольклористичний дует «Дике поле» (2002, 2009, 2012)

  • Людмила Войнаровська (2003)

  • Симфонічний оркестр Кіровоградського музичного училища, художній керівник – Лариса Голіусова (2004)

  • Лариса Голіусова (2004)

  • Камерний хор «Кам’янка» (2004)

  • Євген Громов (2007, 2008)

  • Єжи Станкевич (2007)

  • Ірина Даценко (2007, 2017)

  • Ганна Мокану (2007)

  • Олександра Марцинчик (2007, 2017)

  • Ігор Чернявський (2007)

  • Станіслав Калінін (2007)

  • Анна Асєєва (2009)

  • Лідія Ночовська (2009)

  • Жіночий хор «Prima Vista», художній керівник – О. Трушина (2009, 2014, 2017, 2018)

  • Джонатан Павелл (2010, 2012, 2017, 2019)

  • Соня Сульдіна (2010)

  • Струнний квартет «Post Scriptum» (2010)

  • Камерний оркестр «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії, художній керівник – Наталя Хілобокова

  • Лідія Футорська (2011)

  • Іван Пахота (2011)

  • Маріанна Гумецька (2011)

  • Пьотр Лаул (2012, 2013)

  • Павел Райкерус (2012, 2013)

  • Ольга Скорбященська (2012, 2013)

  • Костянтин Учитель (2012, 2013)

  • Наталія Учитель (2012, 2013)

  • Ірина Сікорська (2012–2019)

  • Марина Долгіх (2012–2019)

  • Ельжбета Ясіньська-Єндрош (2012)

  • Барбара Шумовська (2012)

  • Тетяна Кара-Васильєва (2012, 2017)

  • Валентина Костюкова (2012)

  • Галина Таран (2012–2019)

  • Василь Білошапка (2012, 2019)

  • Алла Єфремцева (2012)

  • Надія Рубаненко (2013)

  • Дідьє ван Мур (2013)

  • Маґдалена Боровець (2013)

  • Тетяна Фурлет (2012–2019)

  • Маріанна Максименко (2013)

  • Фольклористичний ансамбль «Бабський козачок», керівник – Ірина Клименко (2013)

  • Фольклористичний ансамбль «Млиночок», співкерівники – Олександр Полячок, Світлана Концедалова (2013, 2017, 2019)

  • Артем Ляхович (2014, 2015, 2019)

  • Аліна Романова (2014, 2015)

  • Олена Ієвська (2014-2016)

  • Тамара Гнатів (2014, 2015)

  • Камерний оркестр Кіровоградського музичного училища, художній керівник – Н. Хілобокова (2015–2019)

  • Струнний квартет «Cordes» (2015, 2016)

  • Марина Черкашина-Губаренко (2015, 2016)

  • Марія Ларченко (2015, 2016)

  • Марія Полячок (2015–2019)

  • Фолькористичний гурт «Гуляйгород» (2015)

  • Ольга Пасічник (2016)

  • Наталя Пасічник (2016)

  • Павло Качнов (2016)

  • Валерія Туліс (2016)

  • Ольга Ващук (2016)

  • «DuoDuo квартет» (2016)

  • Микола Сергієнко (2016)

  • Мішаний хор Кіровоградського музичного училища, художній керівник – Надія Шост (2016)

  • Фолькористичний гурт «Перекотиполе» (2017)

  • Йоанна Доманьська (2017-2019)

  • Анджей Татарський (2017)

  • Володимир Губа (2018)

  • Анастасія Безай (2018)

  • Альфонсо Сольдано (2018)

  • Стефанія Арджентьєрі (2018)

  • Ігор Пацовський (2018)

  • Андрій Васін (2018)

  • «Шльонське тріо»: (Катовіце-Краків): Йоанна Доманьська (фортепіано) Роман Відашек (кларнет), Тадеуш Томашевський (валторна) (2019)

  • Андрій Дорофеєв (2019)

  • Оксана Нікітюк (2019)

  • Дмитро Таванець (2019)

  • Кіра Шамаєва (2019)

  • Ольга Касаткіна (2019)

  • Антон Кармазін (2019)

  • Ніна Дика (2019)

  • Наталія Дитюк (2019)

  • Оксана Рапіта (2019)

  • Мирослав Драган (2019)

  • Фортепіанний дует «Олеюрія»: Ольга та Юрій Щербакови (2019)

  • Алла Загайкевич (2021)

  • Артем Ляхович (2021)

  • Ксенія Мороз (2021)

  • Анна Романова (2021)

  • Євген Ващенко (2021)